Strefa Spadochronowa Poznań

Zamów najbardziej odlotowy prezent SKOK SPADOCHRONOWY!

Spraw prezent, którego nie sposób zapomnieć!

Aby zamówić voucher wystarczą 2 minuty. Całość procesu jest elektroniczna, dzięki czemu nawet na ostatnią chwilę zdążysz zamówić najlepszy prezent na świecie.

Jeśli chcesz podarować ukochanej osobie fantastyczne emocje, ekstremalne wrażenia i przygodę życia - to jest właśnie to, czego szukasz.


Jak zamówić voucher!

 • Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania.

  Telefon 6666 44 999 Facebook Sky Camp lub e-mailem bok@skycamp.pl

 • Wypełnij i wyślij formularz zamówienia umieszczony w linku poniżej.

  Niezwłocznie po wypełnieniu formularza otrzymasz maila z potwierdzeniem zamówienia oraz wszystkimi szczegółami Twojego vouchera. Możesz go opłacić od razu przez PayU lub później przelewem. Masz na to maksymalnie 14 dni.

 • Odbierz emaila z voucherem :-)

  Od razu po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły elektronicznego vouchera wraz z unikalnym kodem, terminem ważności i linkiem do rezerwacji konkretnego terminu. Do maila dołączony jest również voucher w PDFie, który możesz wydrukować, jeśli chcesz wręczyć obdarowanej osobie coś konkretnego!

 • Realizacja vouchera!

  Aby zrealizować voucher, wystarczy umówić się na konkretny termin jego realizacji. Nasz kalendarz zakłada skoki w czwartki, piątki, soboty i niedziele, choć oczywiście jesteśmy zależni od pogody.

  Umów się telefonicznie pod numerem telefonu 6666 44 999 lub wypełnij formularz rezerwacyjny.

 • Co dalej?

  UWAGA! ;-) Nie gwarantyjemy, że obdarowana osoba nie będzie chciała koniecznie skoczyć kolejny raz lub zrobić szkolenia spadochronowego!

  Proszę pamietać, że uczciwie ostrzegaliśmy! :-)